10 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

Bir süredir ara verdiğimiz burç yorumları için tekrar karşınızdayız.

İşte 10 Ekim burç yorumları;

Sevgili Koç,
Gökyüzü bugün, ektiğinizi biçeceğiniz özel bir gün olduğuna işaret etmekte. Son 1 yıldır yaptığınız her şeyin olumlu ya da olumsuz karşılığını alacaksınız. Yüreğiniz, alışkanlıklarınız ve yaptıklarınızın mükafatı da olabilir bu, sancısı da. Her ne olursa olsun bu etki sizi ruhsal olarak bir üst sıraya taşıyacak, kendinizle yüzleşmenizi ve kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olağanüstü bir etkidir. İş hayatınızda uzun zamandır sessizliğinizi koruduğunuz konulara karşı sesinizi gür bir şekilde çıkarabilir, ya hep ya hiç deme cesaretini göstererek hakkınızı alabilirsiniz. Bugün baş ve boyun bölgenizle ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir, ani ve ters hareketlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz.

Sevgili Boğa
Ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi oldukça enerjik hissedeceğiniz pırıl pırıl bir gün sizleri karşılıyor. Bugün her işiniz yolunda gidecek. Dikkat etmeniz gereken konu: Çevrenizde bulunan sinsi bakışlar ve kıskanç tavırlarını sergilemekten çekinmeyen insanlar. Yüksek enerjiniz ve sezgilerinizin kuvveti ile kimsenin negatif enerjilerinin sizi etkilemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Bugün evinize ait konularla ilgili son derece aktif ve girişken tavırlar sergilemeli, tüm düşünce ve isteklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Boğa”lar, eş ya da sevgiliden gelecek hoş sürpriz karşısında bir hayli duygulanacaksınız.

Sevgili İkizler
Bugün işinizle ilgili kendinizi daha verimli çalışacak stratejiler belirlemelisiniz. Eğer işlerinizi zamanında yetiştiremediğinizden şikayet ediyorsanız yeni yollar aramalı, aşırı yorgunluğa bağlı sağlık sorunları yaşamadan kendinize zamanı daha iyi kullanabileceğiniz bir sistem kurmalısınız. Bu konuyla ilgili sizden yaşça büyük insanların tavsiye ve öğütlerini dikkate almalısınız. İşinizle ilgili uzun zamandır uğraştığınız bir girişiminiz akşama doğru olumlu olarak sonuçlanabilir ve insanlardan büyük bir ilgi görebilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetlidir. Sezgilerinizin sesine kulak verin ve yapacaklarınızı buna göre gerçekleştirin. Özel yaşamınızda ise sürpriz ve keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yengeç
Gökyüzü keyifli, şanslı, enerjisi yüksek bir günü müjdeliyor sizlere. Hemen her konuda cesur ve gerçekçi davranışlar içinde bulunarak tüm rahatsızlıklarınızdan uzaklaşacaksınız. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken tek konu geçmişte bırakmanız gereken düşüncelerinizi zihninizde uyandırmamak olmalı. İş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken, çevrenizde birikmeye başlayan sahte dostlara karşı uyanık davranmalı ve paranızı sezgilerinizin size işaret ettiği şekilde değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Bunu kendi içinizde yaşamak yerine kendisine söylemelisiniz.

Sevgili Aslan,
Gökyüzü bugün, iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızın adil bir şekilde değerlendirmesini yapmanız için harekete geçiriyor sizleri. Böylelikle şu anda rahatsızlık duyduğunuz tüm konularda daha sağlıklı kararlar alabilecek ve sürekli ertelediğiniz fikirlerinizi hayata geçirebilmek için gerekli cesareti toplayarak girişimlerde bulunabileceksiniz. Bugün zihninizi boşaltın, sevdiğiniz insanlarla bir arada olun ve yaşamın güzelliklerini fark ederek siz de payınıza düşeni en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Özel yaşamınızda ise aşkın gücü tüm varlığı ile kendini hissettirmeye devam ederken, daha fazla karşı koyma çabası sizi yormaktan başka bir şeye yaramayacaktır.

Sevgili Başak,
Bugün eş ya da sevgilinizin içten iltifatları ile şımarabilirsiniz. İlişkinizde heyecanın, romantizmin yoğun olduğu tutku dolu bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizle iletişim ve uyumunuz öylesine mükemmeldir ki var olan tüm sorunları aşmanız için gereken her şeye sahipsiniz. Evli ve çocuk sahibi Başak”lar, onlardan gelecek sevindirici bir haber günü daha da keyifli bir hale getirebilir sizler için. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu, hafta başı için yapmanız gereken önemli bir işinizle ilgili yapacağınız görüşmeler olmalı.

Sevgili Terazi,
Gökyüzü bugün, beklediğiniz bir haberin olumlu şekilde sizi mutlu edeceğine işaret etmekte. Kendinize güveniniz ve yanlış anlaşılmanıza sebep olan alışkanlıklarınızdan uzaklaşmanız sayesinde insanlar üzerinde hayranlık uyandırırken, olanca çabanızla bunu sürdürmeye devam etmeli ve bu hayranlığı kazanca dönüştürmek için zekice davranmalısınız. Maddi konularda gelirlerinizdeki artış harcamaları da artırabilir, bu dengeyi sağlayarak hareket etmelisiniz. Evli İkizler, eşinizin aşırı rahat tavırları ve sürekli iğneleyici sözlerle sizi tenkit etmesi sinirlerinizi bozabilir. Bugün sessiz kalın ve herhangi bir şekilde tartışma içine girmeyin. Bekar Terazi”ler, birden fazla insanın ilgisi karar vermenizi oldukça güç bir hale sokabilir.

Sevgili Akrep
Gökyüzü bugün, davranışlarınızda tutarlı olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık duygusallık, geri dönüşü mümkün olmayan kararlar alıp tebliğ etmenize sebep olabilir. Yaşadıklarınızın bilincindesiniz ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalı, kendinizi zor bir durumun içine sokacak davranışlardan kaçınmalısınız. Gökyüzü sizleri cesaretli olmanız için desteklerken, zaaflarınızdan faydalanmak isteyen kişilere, özellikle karşı cinsle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İş ve özel yaşamı birlikte ilerleyen Akrep burçları, korku ve kaygılarınızı bir tarafa bırakmalı, gerçeklerle cesur bir şekilde yüzleşmelisiniz.

Sevgili Yay
Bugün hemen her konuda cesaretli davranmalı, ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına vararak hareket etmelisiniz. Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın. Hür iradenizi ortaya koymak, rahatsızlık duyduğunuz her şeyden uzaklaşmak için gereken güç ruhunuzda saklı. Bu gücün farkına varın ve yenilenin. Maddi anlamda hafta başı ile birlikte şans sizden yana. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Kararlı tavrınız ve ikna edici konuşmanız karşısında çevrenizdeki insanların sizden etkilenmemesi imkansız.
Sevgili Oğlak
Birçok sıkıntınızı arkanızda bırakarak yepyeni ve özel bir döneme giriyorsunuz. Özellikle iş ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda yaşadığınız olumsuzlukları geçmişte bırakarak hareket etmeyi başarabildiğinizde, başarınıza başarı katacak ve ilişkilerinizi iyileştirerek mükemmel bir hale getirebileceksiniz. Çok çalışarak birçok bilgi ve başarıya ulaşabileceğiniz, statünüzü yükseltebileceğiniz bu özel zamanı çok iyi değerlendirin. Eş ya da sevgilinizle ortaklaşa yaptığınız işlerde ise büyük bir başarı ve maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Sevgili Kova,
Gökyüzü, eş ya da sevgilinizin size yaşattığı olumsuzlukların izlerini ruhunuz başta olmak üzere tüm hayatınızdan silmeniz için destekliyor sizleri. Sezgilerinize güvenin ve cesaretli davranın. Hiçbir şey sizin mutluğunuzdan daha değerli değildir. Başkalarının size vermediği değeri onlara vermekten vazgeçin ve yaşadıklarınızı değiştirebilecek olduğunuzun bilinci ile hareket edin. Yüreğinizin sesine kulak verin. Hayata bir kez geldiğinizi hatırlayın. Özel yaşamınızda ise özgürlük ihtiyacınız yükselerek ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Anlık kararlar daha sonrası için büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bugün burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ise plan ve düşüncelerinize netlik kazandıracak ve sizleri olduğunuzdan daha da güçlü bir ruh hali içine sokacak. Cesur davranışlar içinde isteklerinize ulaşabilir, çalışkan bir asker gibi hedeflerinize ulaşmak için mücadele ederek isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Bekar Kova”lar, bu süre içinde yeni bir ilişkiye adım atmak yerine önceliği iş hayatınıza vermelisiniz.

Sevgili Balık
Gökyüzü bugün, zihninizin bir hayli karışık olacağına işaret etmekte. İsteklerinizi ve yaptıklarınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz. Geçmişte size doğru gelen şeyler bugün gelmeyebilir ve o dönemlerde istemeden de olsa sergilediğiniz davranışlarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Bu duyguyu olumsuzluk olarak algılamaktansa kendinize yaptığınız bir öz eleştiri olarak değerlendirip, kendinize yeni bir yol çizebilir ve bundan sonrası için içinizdeki sesi dinleyerek doğrularınızı hayata geçirebilirsiniz. Uzun süredir sabrettiğiniz konularda isyan bayrağını çekebilir ve ilişkinizi sorgulayarak haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz tavırlarını düzeltmesi için eşinize ciddi bir uyarı yapabilirsiniz. Kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalara karşı ise tahammül göstermeniz oldukça güç. Bu süre içinde bekar Balık”lar, kısa süreli ilişkiler içine girmekten uzak durmalı, anlık heveslerle duygularınızı birbirine karıştırmadan hareket etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.