10 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün yaptığımız gibi günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Takvimin 10 Ağustos’u gösterdiği günde de yine konumuzu açtık.

İşte 10 Ağustos 2012 günlük burç yorumu;

KOÇ burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

Önümüzdeki 3 hafta boyunca vaktinizi ev ve aile yaşantınızda harcamak isteyeceksiniz. Dekorasyon, tadilat, tamirat, yer değiştirme gibi olgular gündeminizde olacak. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.

BOĞA burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

3 hafta boyunca yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörleri açısından olumlu bir dönem içinde olacaksınız.kadinca.net

İKİZLER burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

Maddi kazanımlarla, sahip olduğunuz değerlerde artışla ve para konularında güzelliklerle karşılaşacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. 3 hafta boyunca ticaret konuları artabilir. Çevrenizdeki kadınlardan yarar görebilirsiniz.kadinca.net

YENGEÇ burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

Bugün itibarıyla sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzü önemsemeye başlayacaksınız. Kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz. Alışveriş yapmak, gezmek, dolaşmak, eğlenmek isteyeceksiniz.

ASLAN burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

3 hafta boyunca sosyal çevrelerden uzaklaşabilirsiniz. İlişkilerinizde geri çekilme isteği görülebilir. İlişkileri olanlar fedakârlık yapmaları gereken bir dönem içinde bulunuyorlar. Hayatın anlamını bulmak isteyeceksiniz.

BAŞAK burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Katılacağınız davet, organizasyon ve grup çalışmalarından fayda görebilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi artırabilirsiniz. Sosyalliğiniz giderek artıyor.

TERAZİ burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

Toplumsal konularda, iş ve kariyer hayatınızda ilişkilerinizin artacağı ve güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Birçok görüşme yapabilirsiniz. Yapacağınız seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz.

AKREP burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

3 hafta boyunca medya, eğitim, hukuk, seyahat ve ticaret alanlarınızda ilişkileriniz iyi olmaya başlayacak. Tanımadığınız insanlara vakit ayırmaktan keyif alacaksınız. Yeni alanlar açacak bir eğitim, kurs fırsatı oluşabilir.

YAY burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

Başkalarının kaynakları, eşinizin veya sevgilinizin para durumuyla ilgili güzel haberler kapıda. 3 hafta boyunca bu alanlarda şanslarınız artabilir. Kredi, faiz, vergi, borç ödeme gibi konular gündeminizin merkezine oturabilir.

OĞLAK burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde güzel bir döneme ‘merhaba’ diyeceksiniz. İlişkilerinizde var olan problemleri çözmeniz adına faydalı bir dönem olacak. 3 hafta boyunca sevdiğiniz insana düşkünlüğünüz artacak.

KOVA burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

İş ve hizmet hayatınızda ilişkilerinizin güçleneceği ve sağlamlaşacağı bir döneme giriyorsunuz. Sağlığınız 3 hafta boyunca iyi olacak. Sadece tatlı ve kaloriden zengin yiyecekler tüketme eğiliminiz size kilo aldırabilir.

BALIK burcu 10 Ağustos 2012 yorumu

Bugün itibarıyla aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor. 3 hafta boyunca bulunacağınız aktiviteler, hobiler, romantizm, keyifli ortamlar veya çocuklarla geçirilecek güzel zamanlar hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.