1 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

7. aya giriyoruz. Eskiden hep temmuzda tatile çıkardık. Bu sene öyle olmadı ama, seviyorum temmuzu, yılın ilk yarısının bitip ikinci yarısının başladığı ay…

Yepyeni bir ayın bize neler getirebileceğini bir de burç yorumlarımızı okuyarak değerlendirelim.

 1 Temmuz 2012 gününe ait günlük burç yorumları…

 

KOÇ burcu 1 Temmuz 2012 yorumu

Büyük bir sabırla çalışmaya devam ediyorsunuz.İşinizle ilgili yeni gelişmeleri duydukça daha da hırslı çalışmaya devam edeceksiniz.Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiler daha da yoğun olacak.Geleceğe yönelik duygu ve düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz Bugün toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksinizBirlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz Olayların tarzı sizin için önemli. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Gün boyunca enerjiniz düşük olacak.


BOĞA burcu 1 Temmuz 2012 yorumu

Maddi konularda bazı zorlanmalar yaşlayabilirsiniz.Bunların üzerinde fazla durmamalısınız.İşinizle ilgili konularda yaşadığınız sıkıntıları gözden geçirebilir ve beklentilerinizi yöneticilerimize karşı dile getirebilirsiniz.Sabırlı ve sakin davranmalısınız. Duygularınızı abartılı bir şekilde yaşamak istiyorsanız bugün çok uygun değil fakat sizin içinizde esen fırtınaları anlamak mümkün değil. Sakin yapınızın altında güçlü arzular yatıyor. Karşı taraftan beklediğiniz desteğin size yetmeyeceği bir gerçek.Bugün duygularınızda dumura uğramak istemiyorsanız amaçlarınızı saptırmamalısınız. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işler de ve arkadaşlıklarınız alanında göstereceksiniz. Geleceğe yönelik planlarınız devreye girebilir. Maddi gelirlerinizi artırmak isteyeceksiniz.

İKİZLER burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

İlişkinizle ilgil itatsız gelişmeler yaşayabiliceğiniz bir gün.Yaşadığınız sorunları büyütmemeli ve inatçı bir tutum içerisine girmemelisiniz.Öte yandna işinizde kendinizi oldukça güçlü hissedebilir , istediklerinizi uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki hiç kimse size zarar vermeyecekDuygularınız atakta fakat sakinsiniz Maddi konularda elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir. Kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınız da göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize çok fazla sorumluluk alabilir, başkalarına yardım edebilirsiniz. Çok hırslı olmasanız bile, bazı mükafatları hak ettiğinizi düşüne bilirsiniz.


YENGEÇ burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

Bugün yaşadığınız bazı olaylar duygularınızı hareketlendirebilir. Ancak içinizden yükselen kuvvetli bir isteğin baskısını hissedebilirsiniz.Sabırsız davranabilirsiniz. dikkat! Öte yandan yaşamınıza yeni anlamlar katmak için harekete geçebilirsiniz. Bugün satın alma duygunuz belirgin ve maddi konularla ilgili olaylar ön planda Bazı konularda gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirirken hayal gücünüzü kullanmalısınız. Yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim ve hukuk alanlarıyla ilgileneceksiniz. Bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartlar lehinize olacak. Bu alanlar da başkalarına yardım etme isteğiniz ön plana çıkabilir.

ASLAN burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

Gergin ve sinirli olduğunuz bir gün .Dikkatinizi toplamalı ve kendinizi işinize vermelisiniz.Özellikle sevdiğinize karşı geriliminizi yansıtmamalısınız.Dikkat gerektiren bazı işlerinize özen göstermelisiniz.Maddi sıkıntılarınızı fazla büyütmeyin. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir takım sınavların eşiğinde olabilirsiniz Özlemlerinizin karşılığını her zaman bulmanız mümkün değil Onun bir takım sıkıntıları size yanlış yansıyabilir Bugün olumsuzluklara aldırmamaya çalışmalısınız. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınız da kimliğinizi ön plana çıkarabilir siniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular gündeme gelebilir.

BAŞAK burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

Gün boyunca bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz.Bu durum sizi zihnen ve bedenen yorabilir.Bu sebeple işinize konsantre olamayabilir ve sıkıntı çekebilirsiniz.Gün boyunca dikkatinizi korumalısınız. Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız Yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için bugün yaratıcılığınızı sadece uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz kılabilir Toplumsal çekiciliğinizin güçlü olduğu bir gün . 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınız da, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işleriniz de göstereceksiniz. Şartlar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Sevdiğinizin insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

Uzun süredir beklemekte olduğu bir haberi bugün alabilirsiniz.Kararsız olduğunuz konular üzerinde fazla durmayın.Olayları zorlamaktan vazgeçin. Eğer sabırlı olmayı başarabilirseniz gelişmelerin son derece olumlu olacağını görebilirsiniz. Cinsel enerjinizin güçlü olduğu bir gün Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Farklı davranış biçimleriniz aile içinde bir takım yanlış yansımalara neden olabilir. Maddi konularda hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz.Sadece ısrarcı tutumunuzdan vazgeçmeli ve acele etmemelisiniz. Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınız da göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular 1 ay boyunca gündeminiz de olacak. Başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınız da taşımaya başlayacaksınız.

AKREP burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

Bugün oldukça huzurlu ve rahat bir gün geçireceksiniz.Sevdiğiniz kişiden alacağınız destek ve övgüler moralinizi yükseltecek.İçinizdeki atılımcı ruh sizi yepyeni ve ilginç girişimlerde bulunmaya yöneltebilir.Öte yandan aceleci ve sabırsız davranışlardan uzak durun. Kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissediyorsunuz. İsteklerinizde aşırıya kaçmadığınız müddetçe sorun çıkmayacaktır.Güven duygunuzu dengeli kullanmalısınız Yaşam kalitenizde yükseliş olacak Karşınızdaki kişinin düşünceleri önem kazanıyor. Kimliğinizi; aşk hayatınız da, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, sanatsal konularda etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.

YAY burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

Sabırsız ve alıngan bir ruh halinde olabilirsiniz.Bugün yaşayacağınız bazı olaylar sizi heyecanlandırıcak.Kariyerinizle ilgili gelişmeler beklediğinizin dışında olabilir ve huzursuz bir tavır içine girebilirsiniz.Küçük sorunları büyütmeyin. Yeni tanışacağınız kişilerle maddi yapılanmaya girebilir ve ortak kazançlar tablosu altında bir takım çalışmalara yönelebilirsinizBugün her konuda çeşitli ve farklı olaylar ortaya çıkacak Sezgilerinize güvenmenize rağmen mantığınız her zamana çok daha fazla değer kazanıyor Beklediğiniz haberler gündemde. Bugünden itibaren 1 ay boyunca aileniz sizin için her şeyden önemli olabilir. Çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konularla ilgilenirken, bazı konularda kararsızlıklar yaşaya bilirsiniz.

OĞLAK burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

İçinizden gelen arzu ve isteklere göre hareket edeceğiniz bir gün.İş hayatınızda ekip çalışmalarından keyif alacak , ilginç kişilerle tanışacaksınız . Beklediğiniz bazı gelişmeler istediğiniz şekilde sonuçlanabilir.Öte yandan ilginç teklifler alabileceğiniz bir dönem. Yaratıcılığınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu Bugün bilinçaltınızda yaşadığınız yoğunluklar sizi olumlu bir şekilde etkiliyor Güven duygusuyla ilgili tereddütleri bir an önce yenmeli ve eski gücünüze kavuşmalısınız. Kimliğinizi; yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanın da göstermeye başlıyorsunuz. Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim ve bilgisayar alanların da işi olanlar; kendilerini rahatça ortaya koyacak.

KOVA burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

Geleceğe yönelik adımlar atmak için bazı olayların olgunlaşmasını bekleyebilirsiniz.Bulunduğunuz işteki çalışmalarınızı keyifle yapmak için bazı değişiklikler talep edebilirsiniz.Bu talepleriniz olumlu karşılanacak.Duygusal Hayatınızda ise hislerinizi ve ne istediğinizi net şekilde ortaya koymalısınız.Ondan kaçarak ilişkinizde ilerleyemezsiniz. Bugün mükemmel işler peşindesiniz Her şeyin en iyisini isteme hakkınızı kullanıyorsunuz Ay’ın konumu olayları detaylı olarak ele almanızı sağlayacak Atılımlarınız için gerekli her türlü donanıma sahipsiniz Bilgilerinizi paylaşma konusundayardımlaşmaya hazır olmanıza rağmen çevrenizde potansiyel eksiklik görüyor olmanız sizi haklı çıkaracak. Önümüzdeki 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koyacaksınız. Bu ay içinde girişimlerinizin meyveleri toplamaya başlayacak ve maddi kazancınızı artıracaksınız.

BALIK burcu 1 Temmuz  2012 yorumu

Dünün yorgunluğunu taşıyor olabilirsiniz.Dinlenmeye ve nefes almaya ihtiyacınız var.Kariyerinizde kendinizi ve yapabileceklerinizi küçümsemeyin.Cesaretinizi toplayın ve gerekirse meydan okumayı bilin.Aşk hayatınızda romantizm dolu bir hafta sizi bekliyor. Enerjik ve atak yapınızı daha fazla zorlamanın bir anlamı yok Çevrenizde güçlü dostlara ihtiyacınız var Onların kararlı yapıları sizin tarzınıza uygun Bugün ailenizin siz olan ilgileri artıyor Özellikle ailenin erkeklerinin siz sağlayacağı destekler çok önemli olacak Karşılıklı ihtiyaçların günden kazanması söz konusu. Bugünden sonra enerjiniz yükselecek. Kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, düşünceleriniz daha net olacak.